PopisPožadavky: SŠ/VOŠ vzdělání v oboru optiky, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce s optickými přístroji (automatický brus, fokometr,…), znalost práce na PC (Word, Excel, skladový SW), znalost trhu s optickým zbožím (dioptrické, sluneční brýle, čočky,…)
Praxe v oboru nebo na obdobné pozici
Náplň práce: obsluha a prodej na prodejně oční optiky, kompletace dioptrických brýlí, opravy brýlových obrub, obsluha optických přístrojů, expedice zboží, vedení skladové evidenci
Výhody: práce na plný pracovní úvazek v nadstandardním prostředí špičkově vybaveného pracoviště, zaměstnanecké benefity

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGEMINI oční optika s.r.o. - Otrokovice, nám. 3. května 1821, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-26T01:56:19

Společnost

GEMINI oční optika s.r.o.
  • GEMINI oční optika s.r.o.
  • Kontakt : Zemina Jan
  • Adresa : GEMINI oční optika s.r.o. - Otrokovice, nám. 3. května 1821, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

práce

znalost

obsluha

oboru

optiky

vedení

dioptrických

brýlí

opravy

brýlových