PopisV případě zájmu zašlete profesní strukturovaný životopis s fotografií na email personalni@bristolgroup.cz.
Telefonicky nás můžete kontaktovat Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod.: Ing. Milada Muchnová, vedoucí personálního oddělení, tel. 713 429 019; 353 348 560
Pracovní doba: 7:30 - 16:00

Co Vás čeká:
- Řízení HR týmu.
- Spolupráce s vedením firmy při vytváření a naplňování personálních procesů (nábory, reporting, hodnocení, odměňování, vzdělávání, benefitní program, podniková kultura atd.)
- Vedení personálně právních záležitostí spojených s nástupy nových zaměstnanců, interními přesuny, ukončováním pracovního poměru. Příprava a realizace přijímacích a propouštěcích procedur ve firmě.
- Jednání s externími organizacemi (úřady práce, sociální úřady, inspektoráty bezpečnosti práce apod.).
- Administrace HR databázových systémů a nástrojů.
- Sledování legislativních změn v oblasti pracovněprávní problematiky.
- Poskytování poradenství a konzultací v rámci HR problematiky

Co nabízíme:
- Jistotu práce u zavedeného, stabilního a perspektivního zaměstnavatele
- Dobré mzdové ohodnocení + prémie
- Možnost profesního a osobního růstu
- Zaměstnanecké benefity - např. příspěvek na stravování, na dovolenou, na dětskou rekreaci, na penzijní nebo životní připojištěn, zvýhodněný zaměstnanecký tarif Vodafon

Podmínkou:
- Znalost platné legislativy
- Praxe v oboru minimálně 3 roky
- Znalost práce na PC
- Zkušenosti s řízením kolektivu
- Znalost ruského jazyka
- Organizační a komunikační schopnosti, profesionální přístup k plnění úkolů, značná odolnost vůči stresu, samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost, korektní a vstřícné vystupování.

Výhodou:
- výhodou znalost AJ, programu RON
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBRISTOL a.s. - 000, Sadová 2026/19, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně32000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

BRISTOL a.s.
  • BRISTOL a.s.
  • Kontakt : Milada Muchnová
  • Telefon : +420 353 348 560,731 429 019
  • Adresa : BRISTOL a.s. - 000, Sadová 2026/19, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

práce

znalost

úřady

možnost

profesního

osobního

růstu

zaměstnanecké

benefity

např