PopisMÍSTO VÝKONU : POD ZVONAŘKOU 2317/1, VINOHRADY, 120 00 - PRAHA 2 - POHOVOR ::: KONĚVOVA 41 - ŽIŽKOV - PRAHA 3, KONTAKT : TEL. : 778 063 868, E-MAIL : malkova@praguelawyer.cz
ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ. AJ, ČJ, RJ - JAZYKY VÝHODOU. ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ.
PLNÁ KOMPETENCE V HATHA JOGY, ZKUŠENOST NE MÉNĚ NEŽ 5 LET, KULTURA KOMUNIKACE, KOMPETENTNÍ PROJEVU, PROFESIONÁLNÍ SESTAVY MATERIÁLU K ZÁKAZNÍKOVI.
NÁPLŇ PRÁCE : VÝCVIK V NEJLEPŠÍCH TRADICÍCH SVĚTELNÉ ENERGIE. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPod Zvonařkou 2317/1, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2016-11-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

Worldwide travel network, s.r.o.
  • Worldwide travel network, s.r.o.
  • Kontakt : MALKOVA
  • Telefon : +420 778 063 868
  • E-mail : malkova@praguelawyer.cz
  • Adresa : Pod Zvonařkou 2317/1, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

praha

místo

sestavy

kultura

komunikace

kompetentní

projevu

profesionální

zákazníkovináplň

materiálu