PopisV případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: cajkovajelena@seznam.cz

Místo výkonu práce - HORSKÝ HOTEL SVAHOVÁ s.r.o., Svahová č.p. 1, 431 21 Boleboř

Požadavky: Perfektní znalost kazašské kultury, gastronomie a receptur kazašských jídel, 5 let praxe v daném oboru, znalost cizího jazyka (angliký jazyk, ruský jazyk, kazašský jazyk), ŘP " B,C

Náplň práce
" uskladňování a kontrola zboží
" sestavování jídelního lístku
" příprava a úprava produktů
" aranžování bufetů a banketů
" dohled nad dodržováním bezpečnostních a hygienických předpisů
" vyhodnocování nákladů na pokrmy, vyhodnocování ztrát ve výrobě Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěHORSKÝ HOTEL SVAHOVÁ s.r.o. - pracoviště, Svahová 1, 431 21 Boleboř Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2016-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-18T02:15:21

Společnost

HORSKÝ HOTEL SVAHOVÁ s.r.o.
  • HORSKÝ HOTEL SVAHOVÁ s.r.o.
  • Kontakt : Yelena Chaikova
  • Adresa : HORSKÝ HOTEL SVAHOVÁ s.r.o. - pracoviště, Svahová 1, 431 21 Boleboř

Klíčová slova

jazyk

znalost

svahová

ruský

kazašský

bcnáplň

práce uskladňování

kontrola

zboží sestavování

jídelního