PopisPožadujeme:
- VŠ/SŠ ekonomického či finančního zaměření
- min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici
- kompletní znalost podvojného účetnictví a daňových zákonu
- prezentační a komunikační schopnosti
- MS Excel a SAP
- anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
- znalost US GAAP výhodou
Náplň práce:
- zodpovědnost za zpracování kompletní účetní agendy včetně daní pro dvě společnosti
v Čechách a na Slovensku
- kontrola a odsouhlasení rozvahových a výsledkových účtů
- příprava a vyhodnocení finančních ukazatelů a jejich pravidelný měsíční reporting mateřské
společnosti
- řízení činnosti finančního úseku společnosti
- optimalizace a efektivnost hospodaření firmy, cash flow
- spolupráce s mateřskou společností při tvorbě plánu a jejich realizace
- komunikace s interním i externím auditem
- komunikace s veškerými institucemi
Lokalita:
Česká Lípa
Svůj životopis v českém i anglickém jazyce zasílejte na e-mail:
nikola.lonkova@eu.spectrumbrands.com Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSpectrum Brands Czech spol. s r.o. - Česká Lípa, Česká Lípa Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

Spectrum Brands Czech spol. s r.o.
  • Spectrum Brands Czech spol. s r.o.
  • Kontakt : Nikola Loňková
  • Telefon : nikola.lonkova@eu.spectrumbrands.com
  • Adresa : Spectrum Brands Czech spol. s r.o. - Česká Lípa, Česká Lípa

Klíčová slova

jazyk

kompletní

komunikace

znalost

finančního

finančních

společnosti

cash

firmy

hospodaření