PopisMVP: Libušská č.p. 319/126, Praha 4
Kontakt: Tranová Thanh, tel.: 773186867, e-mail: nuzamisro@gmail.com - prvotní kontakt e-mailem
Co vás čeká
- kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání dle ÚS
zpracování daňových agend
- měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH,
- zpracování roční závěrky
- komunikace se státními orgány, především FÚ
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- minimální praxe: min. 3 roky v oboru účetnictví a daně
- dobré orientace v účetní a daňové problematice
- zkušenost se samostatným vedením účetnictví
- sestavení účetní závěrky včetně výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztráty), příprava přílohy k účetní závěrce
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní přístup
- Uživatelská znalost MS Office
- znalost účetního programu Pohoda výhodou
- znalost mzdového účetnictví výhodou
flexibilní začatek/konec pracovní doby
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNUZAMI s.r.o. Libušská, Libušská 319/126, Písnice, 142 00 Praha 411 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-12-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-11T01:14:08

Společnost

NUZAMI s.r.o.
  • NUZAMI s.r.o.
  • Kontakt : Thanh Tranová
  • Telefon : +420 773 186 867
  • E-mail : nuzamisro@gmail.com
  • Adresa : NUZAMI s.r.o. Libušská, Libušská 319/126, Písnice, 142 00 Praha 411

Klíčová slova

účetní

znalost

zpracování

výkazů

účetnictví

daňové

dobré

zisku

daně

výkaz