PopisMísto výkonu práce: Poděbradská 186/56, Praha 98
Volejte na tel.: 603565159 v časech PO-PÁ 9:00 - 16:00, nebo poště na e-mail: vodicka.m@europatron.cz.

Popis pozice: Sledování monitorovacího softwaru, vyhodnocování přijaté poplachové zprávy a organizace dalšího postupu. Telefonická komunikace se zákazníky.

Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost práce s PC, organizační a komunikační dovednosti,
časová flexibilita (12-ti hodinový směnný provoz), praxe na pozici telefonního operátora výhodou nikoli podmínkou, vhodné i pro absolventy bez praxe, čistý TR

Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání, práce v kanceláři, dynamické pracovní prostředí
možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání, zajímavé platové ohodnocení Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěFENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. (1), Poděbradská 186/56, Hloubětín, 198 00 Praha 98 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2016-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-07-19T00:46:16

Společnost

FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o.
  • FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Michal Vodička
  • Telefon : +420 603 565 159
  • Adresa : FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. (1), Poděbradská 186/56, Hloubětín, 198 00 Praha 98

Klíčová slova

práce

praxe

dalšího

místo

čistý

směnný

provoz

pozici

telefonního

operátora