PopisMísto výkonu práce:
Sirotkova č.p. 1242
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 326 102 101, e-mail: haslar@sicuro.cz (předmět: operátor)

Možno i na zkrácený úvázek.

Náplň práce: obsluha pultu, vyřizování telefonických dotazů, zaznamenávání vzkazů, odbavování poplachů, práce na PC.

Požadujeme: pozitivní a aktivní přístup k informačním technologiím, spolehlivost, komunikativní osobnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost a ochotu učit se nové věci. Pokud tyto znalosti nemáte, rádi vás je naučíme.

Nabízíme: pravidelná specializovaná školení, příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zajímavou a různorodou práci, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSICURO MB 111 s. r. o. - pracoviště, Sirotkova 1242, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2018-11-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-08T01:57:22

Společnost

SICURO MB 111 s. r. o.
  • SICURO MB 111 s. r. o.
  • Kontakt : Hašlar
  • Telefon : +420 326 102 101
  • Adresa : SICURO MB 111 s. r. o. - pracoviště, Sirotkova 1242, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

práci

práce

boleslav

přístup

specializovaná

prostředí

pracovní

příjemné

školení

místo