PopisPožadujeme:
Základní znalost účetnictví, práci na PC ( Word, Excel, Outlook), časovou flexibilitu(provozní doba na pracovišti 6 - 18,00 hodin, jeden týden začátek pracovní doby v 6:00, druhý týden v 8:00), řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič,
slušné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Náplň práce:
Zajišťování denního plánu rozvozu zásilek
Komunikace se zákazníky a řidiči
Příjem a zpracování objednávek, provádění fakturace, kontrola pohledávek
Oslovování nových zákazníků
Nabízíme - Penzijní připojištění, tuzemské stravné v maximální výši povolené legislativou, firemní telefony, slevy na tankování, příspěvky na pobyty dětí, slevy na dovolenou zakoupenou na cestovní kanceláři společnosti ZDAR, jízdné autobusy zdarma, slevy na jízdné pro rodinné příslušníky a jiné výhody
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na uvedený email nebo volejte v době 8:00-15:00 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZDAR, a.s. [660], Jihlavská 759/4, 59101 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T13:28:02

Společnost

ZDAR, a.s.
  • ZDAR, a.s.
  • Kontakt : Šárka Pečinková
  • Telefon : +420 566 696 174,734 393 939
  • Adresa : ZDAR, a.s. [660], Jihlavská 759/4, 59101 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

slevy

jízdné

týden

požadujemezákladní

telefony

dětí

pobyty

příspěvky

tankování

firemní