PopisMísto výkonu práce: Petřkovická 251/10, Ostrava - Lhotka

POUZE PRO OZP

Životopisy posílat na koudelkova@tekotechnology.cz nebo volat na tel. č. 731 556 452.
Prosíme, nechodit osobně, pokud nebude předem domluveno !!!!

Náplň práce:
Navolávání schůzek pro obchodní zástupce.

Požadujeme dobré komunikační schopnosti, práce v kanceláři u PC.

Nástupní plat 13 500 hrubého + odměny.
Nástupy možné ihned.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTEKO TECHNOLOGY s.r.o. Ostrava - Lhotka, Petřkovická 251/10, 72528 Ostrava 28 Mzda minimálně13500 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-08T01:59:48

Společnost

TEKO TECHNOLOGY s.r.o.
  • TEKO TECHNOLOGY s.r.o.
  • Kontakt : Elen Koudelková
  • Telefon : +420 731 556 452
  • E-mail : koudelkova@tekotechnology.cz
  • Adresa : TEKO TECHNOLOGY s.r.o. Ostrava - Lhotka, Petřkovická 251/10, 72528 Ostrava 28

Klíčová slova

práce

místo

náplň

možné

odměny nástupy

hrubého

plat

pcnástupní

kanceláři

schopnosti