PopisNáplň práce:
-navolávání schůzek s potenciálními zákazníky pro obchodního zástupce
-poskytování komplexních informací týkajících se nabízených produktů a služeb
-sjednávání schůzek obchodnímu týmu
-drobná administrativa
-plánování schůzek v rámci interního programu CRM
-analýza a řešení požadavků a potřeb klientů

Požadujeme:
-praxe na obchodní pozici, popř. v call centru výhodou
-dokončené střední vzdělání
-tah na branku a všeobecný rozhled
-schopnost argumentace
-velmi dobré komunikační dovednosti, komunikace Vás MUSÍ BAVIT
-český jazyk i gramatika v projevu bez vad řeči
-uživatelská znalost Microsoft Office
-pozitivní přístup
-prodejní dovednosti a zkušenosti výhodou
-časová flexibilita
-obchodního ducha
-orientace v IT a reklamě výhodou

Nabízíme:
-práce na HPP v centru Ostravy
-odborné zaškolení na náklady firmy
-pracovní doba Po – pá (8 - 17 hodin)
-motivující finanční odměna dle splněných cílů
-průběžné tréninky a školení, zpětná vazba
-Firemní telefon s neomezeným voláním a internetem
-Firemní notebook/pc
-práci v kreativním prostředí internetového marketingu Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSABANERO s.r.o..;, 28. října 207/49, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně14900 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2018-12-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-06T16:24:09

Společnost

SABANERO s.r.o.
  • SABANERO s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Mazurková
  • Telefon : +420 777 457 907
  • Adresa : SABANERO s.r.o..;, 28. října 207/49, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

schůzek

dovednosti

centru

náplň

ducha orientace

zaškolení

ostravy odborné

nahpp

výhodounabízíme práce

reklamě