PopisČeský spotřebitelský servis energií s.r.o.
hledá TELEFONNÍHO OPERÁTORA na hlavní pracovní poměr případně částečný úvazek. Po zaškolení možnost práce z domova. Jsme stabilní a úspěšná Česká společnost dlouhodobě působící na trhu v oblasti energetiky a vzdělávání. Přidejte se k našemu teamu a rozšiřte naše pracovní řady.
PRACOVNÍ NÁPLŇ
• Navolávání a plánování schůzek pro naše obchodní zástupce
• Aktivní nabídka našich energetických služeb
• Komunikace s klienty
POŽADUJEME:
• Výborné komunikační schopnosti
• Pohotové reakce
• Rozhodnost a samostatnost
• Připojení k internetu (při práci z domu)
• Zkušenosti s prací telefonního operátora výhodou
NABÍZÍME:
• Kompletní zaškolení
• Časovou flexibilitu
• Vlastní organizaci práce
• Možnost kariérního růstu
• Přátelský pracovní kolektiv

Základní nástupní plat 15 500 Kč plus osobní ohodnocení dle výsledků
Kontakt:
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem na personalni@msfa.cz, nebo nás kontaktujte telefonicky mezi 8-15hod. Více o naší společnosti se můžete dozvědět na www.aukcnicenyenergii.cz
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPodhorská 377/20, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 Mzda minimálně15500 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-26T18:34:27

Společnost

Český spotřebitelský servis energií s.r.o.
  • Český spotřebitelský servis energií s.r.o.
  • Kontakt : Václav Straka
  • Telefon : +420 725 427 352
  • E-mail : personalni@msfa.cz
  • Adresa : Podhorská 377/20, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Klíčová slova

pracovní

operátora

telefonního

český

práce možnost

osobní

plus

plat

nástupní

kolektivzákladní