PopisNáplň práce: Provádí běžnou údržbu a opravy čerpadel, strojů a zařízení, včetně doplňování ucpávek, olejů atd. Provádí obsluhu a běžnou údržbu čerpacích stanic. Podílí se na odstraňování ostatních závad strojního zařízení ČOV. Provádí obsluhu a údržbu zvedacích a tlakových zařízení.
Požadavky: ÚSO - strojní mechanik, zámečník apod.

Nabízené výhody: Pravidelné měsíční prémie, příspěvky na stravování, dovolenou, tábory dětí, dojíždění do místa práce, penzijní připojištění, volné dny dle kolektivní smlouvy.
První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti od 8-14 hod., telefonicky, e-mailem.
ov.11.2.19
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNepřetržitý provoz Pracoviště1. máje 823, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

ENERGOAQUA, a.s.
  • ENERGOAQUA, a.s.
  • Kontakt : Havelková
  • Telefon : +420 571 605 379
  • E-mail : personalni@energoaqua.cz
  • Adresa : 1. máje 823, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

údržbu

běžnou

obsluhu

provádí

zařízení

náplň

dojíždění

práce

místa

dovolenou