PopisPozice: optometrista/ka
OC
Náplň práce:
hledáme optometristu/ku pro oční optiku GrandOptical, který bude mít na starosti měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, odborné poradenství zákazníkům i samotný prodej brýlí a dalších optických pomůcek
Požadavky:
VŠ vzdělání v oboru optometrie, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru, zájem získat praktické zkušenosti v úspěšné síti očních optik, příjemné a profesionální vystupování
Zaměstnanecké benefity:
stravenky, zaměstnanecké slevy na naše produkty, vzdělávání
Nástup: možný ihned.
Mzda: 24 900,- až 32 500,- Kč
Kontakt: Kvitská Šárka Ing., tel.: 261 399 218, 725 252 607 (9:00 - 11:00, 13:00 - 17:00), e-mail: hr@grandoptical.cz
Místo výkonu práce: FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. - Příbram, Pražská 126, Příbram I
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. - Příbram, Pražská 126, Příbram I, 261 01 Příbram 1 Mzda minimálně24900 Kč Mzda maximálně32500 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Společnost

FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.
  • FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.
  • Kontakt : Šárka Kvitská
  • Telefon : +420 261 399 218,725 252 607
  • E-mail : hr@grandoptical.cz
  • Adresa : FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. - Příbram, Pražská 126, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Klíčová slova

příbram

oboru

vzdělání

pozice

vzdělávání nástup

očních

optik

příjemné

profesionální

vystupování zaměstnanecké