PopisSpolečnost Optik House s.r.o., je provozovatel obchodní sítě VAŠE OPTIKA s.r.o., která je ryze českou společností. Stabilita a zároveň dynamicky se rozvíjející rodinná společnost nás řadí již 10 let mezi TOP optiky na českém trhu. Naše firma staví na rodinných hodnotách a osobním lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům ve všech našich stávajících 50 – ti pobočkách v ČR. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní servis.

Optometristka / Optometrista

Požadujeme:

• VŠ vzdělání v oboru optometrie
• Komunikativnost, vstřícnost, spolehlivost
• Příjemné a milé vystupování

Pracovní náplň:

• Spolupráce s lékaři a řešení široké škály klientských případů
• Vyšetření a měření zraku klienta
• Aplikace kontaktních čoček a jiné
• Poskytování poradenství zákazníkům
• Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
• Vedení administrativy a záznamů klientů

Nabízíme:

• Silné zázemí stabilní české společnosti
• Práci od pondělí do pátku - víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým
• Velkou podporu na počátku spolupráce
• Unikátní interní vzdělávací a rozvojový program
• Zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí prodejny
• Zaměstnanecké benefity a každoroční přehodnocení mzdy dle dosažených výsledků
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVaše optika, Tábor, Kvapilova, Kvapilova 2060/46, 390 03 Tábor 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-10T00:42:15

Společnost

Optik House, s.r.o.
  • Optik House, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Pokorná
  • E-mail : personalni@vaseoptika.cz
  • Adresa : Vaše optika, Tábor, Kvapilova, Kvapilova 2060/46, 390 03 Tábor 3

Klíčová slova

společnost

kontaktních

klientům

čoček

práci

sro

vyšetření

optických

společnosti

české