PopisNáplň práce:
- vyšetření zraku klienta
- asistence při aplikaci kontaktních čoček
- poskytování rad zákazníkům
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- vedení administrativy a záznamů klientů
Nabízíme:
- zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti
- vzdělávací programy
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení 27 400 Kč - 30 000 Kč hrubého dle dosavadních zkušeností
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.) či (Mgr.)
- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
- profesionální přístup k zákazníkům
- ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době, občasná práce o víkendu - otevírací doba OC FORUM
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.-003 OC Forum, nám. Soukenné 669/2a, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně27400 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.
  • FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.
  • Kontakt : Jana Dernerová
  • E-mail : jana.dernerova@randstad.cz
  • Adresa : FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.-003 OC Forum, nám. Soukenné 669/2a, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

zákazníkům

dobu

pracovní

kontaktních

náplň

mgr

optometrie

oboru

vzdělání

dosavadních