PopisPrvní kontakt písemný!!!
Psycholog - manželský a rodinný poradce v Poradně pro rodinu Jeseník

Místo výkonu práce: Poradna pro rodinu Jeseník, Dukelská 436/15, Jeseník

Požadavky:
" jednooborová psychologie - magisterský studijní program
" psychologická praxe (přímá práce s klienty včetně psychologické diagnostiky) výhodou
" orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
" znalost problematiky náhradní rodinné péče
" alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
" bezúhonnost
" zdravotní způsobilost
" schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
" schopnost konstruktivní komunikace
" schopnost držet hranice
" empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup
" ochota dále se vzdělávat
" znalost práce na PC (MS Office)
" řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Popis pracovní pozice: Odborné psychologické poradenství v rámci činností: sociální služba odborné sociální poradenství - manželské a rodinné poradenství, zařízení odborného poradenství pro péči o děti (rodinné terapie nařízené soudem či OSPOD, psychologické posuzování žadatelů o nezprostředkovanou pěstounskou péči, Cochemská praxe) a doprovázení pěstounských rodin (dohody o výkonu pěstounské péče).

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, poukázky pro volný čas Fokus Pass, příjemné pracovní prostředí, podporu vzdělávání zaměstnanců, pravidelné supervize

Hrubý měsíční plat: 12. platová třída, dle délky praxe od 21.400,- až 32.170,- Kč

Nástup: po dohodě

Kontaktní osoba: PhDr. Monika Stejskalová, tel.: 731 447 457

Profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e - mailu, a motivační dopis zasílejte na e-mail personalisty E. Dadáka dadak@ssp-ol.cz
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStředisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace - pracoviště, Dukelská 436/15, 790 01 Jeseník 1 Mzda minimálně21400 Kč Mzda maximálně32170 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-19T02:16:04

Společnost

Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace
  • Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace
  • Kontakt : Emil Dadák
  • Adresa : Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace - pracoviště, Dukelská 436/15, 790 01 Jeseník 1

Klíčová slova

poradenství

práce

rodinné

psychologické

praxe

péči

odborné

výkonu

sociální

rodinu