PopisNáplň práce :
" příjem poptávek od zákazníků, jednání se zákazníky stávajícími, vyhledávání nových
" plánování a koordinace dodávek pro zákazníky
" tvorba faktur
" práce dle ISO 9001:2008
" zástup za ředitele společnosti
Pracovní doba: 7 - 15 hod.
Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, po zapracování možno prodloužit
Vzdělání: v oboru chemie, ev. technického směru
Požadavky : praxe na obdobné pozici vítána, znalost MS Office, trestní bezúhonnost
Výhodou : znalost AJ, NJ, řidičský průkaz sk. B
Důležité:
Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání,
(na www.koh-i-noor.cz )
zasílejte na e-mail: blazkova@koh-i-noor.cz ,
příp. tel. 389 000 480 - V. Blažková
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGregorova 9, 384 11 Netolice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

KOH-I-NOOR GRAFIT s.r.o.
  • KOH-I-NOOR GRAFIT s.r.o.
  • Kontakt : Vendula Blažková
  • Telefon : +420 389 000 480
  • E-mail : blazkova@koh-i-nor.cz
  • Adresa : Gregorova 9, 384 11 Netolice

Klíčová slova

náplň

řidičský

technického

směru požadavky

praxe

obdobné

pozici

vítána

znalost

office