PopisNáplň práce: péče o klienty, provádění masáží, aplikování tepla za použití soluxu nebo parafínu, podávání zábalů, provádění koupelí, rozeznávání stavů vylučujících masáže nebo postupy fyzikální léčby, péče o pořádek a čistotu na pracovišti.
Požadujeme: Praxe výhodou nikoliv podmínkou, SOŠ s maturitou + specializované kurzy zaměřené na masáže. Zodpovědnost, práce v týmu, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost. Benefity: zaučení, dobré zázemí, stravovací bonusy, možnost ubytování, práce v kolektivu, jiné zaměstnanecké bonusy. Vhodné pro absolventy!
Nabízímezaučení, stravovací bonusy, možnost ubytování
První kontakt pouze telefonicky! Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPAMPELIŠKA, o.p.s. - Stráž pod Ralskem, Máchova 265, 471 27 Stráž pod Ralskem Mzda minimálně17300 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

PAMPELIŠKA, o.p.s.
  • PAMPELIŠKA, o.p.s.
  • Kontakt : Stanislav Nepivoda
  • Telefon : +420 725 544 402
  • E-mail : vrchni@pampeliska-ss.cz
  • Adresa : PAMPELIŠKA, o.p.s. - Stráž pod Ralskem, Máchova 265, 471 27 Stráž pod Ralskem

Klíčová slova

práce

bonusy

masáže

možnost

péče

provádění

stravovací

vůči

odolnost

spolehlivost