PopisZpůsob kontaktu:
- telefonicky : Po-Pá 8-18 h 608 525 154
- e-mailem: reditel@tyflocentrum-kv.cz

Požadavky:
zkušenosti v administrativě, znalost práce na PC, komunikativnost, loajalita
Náplň práce: přímá práce s klienty se zrakovým postižením, administrativa služby
Pracovní doba: 40h/týden , pondělí - čtvrtek delší (do 16-17h), pátek kratší (do 12-13h)

Výhoda: kurz pracovníka v sociálních službách

Nástup: únor - březen 2019

Pracovní pohovory budou probíhat na adrese: Jednoty 1628, Sokolov

Zaměstnanecké výhody:
- 25 dní dovolené
- možnost měsíčních odměn až do výše 25% Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s. 003, Jednoty 1628, 356 01 Sokolov 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s.
  • TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s.
  • Kontakt : Pavlína Lišková
  • Telefon : +420 608 525 154
  • Adresa : TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s. 003, Jednoty 1628, 356 01 Sokolov 1

Klíčová slova

práce

způsob

probíhat

kurz

pracovníka

sociálních

službáchnástup

únor

březen

2019pracovní