PopisDoporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 775 760 215 v době Po - Pá od 8,00 do 16,00 hod.

Ostatní zájemci mohou v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na e-mail: info@esima.cz

Místo výkonu práce - ESIMA s.r.o., Nádražní 1114, 430 01 Chomutov

Požadujeme - řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost

Náplň práce - drobné zámečnické práce, natěračské práce, řemeslná manuální činnost

Nabízíme - telefon, příspěvek na důchodové a životní pojištění, stravenky Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěESIMA s.r.o. - pracoviště, Nádražní 1114, 430 01 Chomutov 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-01-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

ESIMA s.r.o.
  • ESIMA s.r.o.
  • Kontakt : Vladimír Endršt
  • Telefon : +420 775 760 215
  • Adresa : ESIMA s.r.o. - pracoviště, Nádražní 1114, 430 01 Chomutov 1

Klíčová slova

práce

manuální

doporučenku

zámečnické

průkaz

samostatnost

spolehlivost

zručnostnáplň

drobné

natěračské