PopisNástup ihned. Osobní kontakt pouze po tel. domluvě tel.: 737 716 627 (v době 9:00-18:00 hod.) nebo e-mail stehovani-prostejov@email.cz.
Požadavky: fyzická zdatnost podmínkou, vhodný zdravotní stav - zvedání i těžkých břemen, znalost zednické práce a malování velkou výhodou, zkušenosti se stěhování výhodou.
Náplň práce: kompletní stěhování a občasné zednické práce. Nabízíme: mzda 20 000 Kč čistého, příplatek za zvedání těžkých břemen a osobní ohodnocení. Práce na DPP (1 týden), poté HPP. Pracoviště: okres Prostějov dle zakázek Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJiří Salloum - Stěhování Prostějov, Prostějov Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Jiří Salloum
  • Jiří Salloum
  • Kontakt : Jiří Salloum
  • Telefon : +420 737 716 627
  • E-mail : stehovani-prostejov@email.cz
  • Adresa : Jiří Salloum - Stěhování Prostějov, Prostějov

Klíčová slova

práce

zvedání

osobní

tel

zednické

břemen

těžkých

stěhování

nástup

kompletní