PopisNáplň práce:
- Komunikace se zákazníky, prodavači a v případě potřeby i IZS
- Ochrana a ostraha majetku klienta
- Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu
- Jednoduchá administrativa
- Práce pro obchodní řetězec
Požadavky:
- Chuť pracovat
- Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- DPP s možností přechodu na HPP
- Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
- Náborový příspěvek
- Možnost profesního i platového růstu
- Zajímavý motivační program
- Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
- Možnost zajištění ubytovny nebo příspěvku na ubytování

Způsob kontaltu: předem telefonicky nebo e-mailem dohodnout schůzku Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMark2 Corporation Czech a.s. - Orlová, Masarykova třída 1333, Lutyně, 735 14 Orlová 4 Mzda minimálně85 Kč Mzda maximálně95 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Kontakt : Kateřina Polášková
  • Telefon : +420 800 111 112
  • Adresa : Mark2 Corporation Czech a.s. - Orlová, Masarykova třída 1333, Lutyně, 735 14 Orlová 4

Klíčová slova

možnost

náplň

program

uniformu

příspěvek

obuv

náborový

příspěvek

profesního