PopisNáplň práce: převoz hotovosti a cenin, a další činnosti s tím spojené, obsluha a servis bankomatů, řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla, práce v týmu i samostatně, dvousměnný provoz s nepravidelným režimem (denní/noční)
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, zbrojní průkaz skupiny D, E (možnost získat po nástupu ve zkušební době, věk min. 21let), profesní kvalifikace "Strážný" 68-008-E (možnost zprostředkovat před nástupem, na náklady zaměstnavatele), vhodné pro muže i ženy
Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek po zkušební době až 5 000,- Kč, příspěvek na stravné 80,-Kč /den, volnočasové benefity, benefit - sleva na pohonné hmoty
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky PO - PÁ v době od 9:00 - 15:00 hod., nebo e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLoomis Czech Republic a.s. - pracoviště České Budějovice, Nemanická 440/14, České Budějovice 3, 370 10 České Budějovice 10 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

Loomis Czech Republic a.s.
  • Loomis Czech Republic a.s.
  • Kontakt : Šárka Kučerová
  • Telefon : +420 731 143 552
  • E-mail : sarka.kucerova@cz.loomis.com
  • Adresa : Loomis Czech Republic a.s. - pracoviště České Budějovice, Nemanická 440/14, České Budějovice 3, 370 10 České Budějovice 10

Klíčová slova

době

zkušební

práce

příspěvek

možnost

obsluha

průkaz

skupiny

náklady

zaměstnavatele