Popismísto výkonu práce: U Slavie č.p. 1527/3, Vršovice,
100 00 Praha 10
kontakt: Pelikánová Lenka, e-mail: prace@m2c.eu

Náplň práce:
o Obsluha bezpečnostních systémů - kamerový systém, EZS, EPS
o Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
o Kontrola kvality plnění úkolů pracovníků směny
o Komunikace se servisními organizacemi a klientem
o Práce ve směnném provozu

Práce v 6,8 nebo 12 hodinových směnách, práce vhodná i pro ŽENY a invalidní důchodce
Požadavky:
o Chuť pracovat
o Znalost práce na PC
o Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
o Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
o Možnost profesního i platového růstu
o Zajímavý motivační program

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPraha - Eden, U Slavie 1527/3, Vršovice, 100 00 Praha 10 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně110 Kč Nastoupit od2018-10-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-25T01:58:42

Společnost

Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Kontakt : Lenka Pelikánová
  • Telefon : +420 800 111 112
  • E-mail : l.pelikanova@m2c.eu
  • Adresa : Praha - Eden, U Slavie 1527/3, Vršovice, 100 00 Praha 10

Klíčová slova

práce

místo

znalost

sedět

směnu

celou

schopnost

pc o

chuť

pracovat o