PopisKontakt: předem telefonicky, e-mailem: info@hotelmalamut.cz
Preferujeme nejprve zaslání životopisu na e-mail s uvedením telefonního čísla.
Osobně: předem telefonicky domluvit schůzku
Pracovní náplň: Servírování a podávání jídel a nápojů, příprava a aranžování slavnostních tabulí, inkasování plateb.
Požadujeme: Předchozí praxi na dané pozici, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilita, příjemný vzhled a vystupování, NJ
Zaměstnanecké výhody: Zajištěné ubytování, možnost personálního stravování, využití bazénu.
Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRELAX RESORT Nové Hamry s.r.o. - 000, Nové Hamry 18, 362 21 Nejdek 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

RELAX RESORT Nové Hamry s.r.o.
  • RELAX RESORT Nové Hamry s.r.o.
  • Kontakt : Lada Burdová
  • Telefon : +420 731 478 910
  • E-mail : info@hotelmalamut.cz
  • Adresa : RELAX RESORT Nové Hamry s.r.o. - 000, Nové Hamry 18, 362 21 Nejdek 1

Klíčová slova

předem

telefonicky

vzhled

předchozí

praxi

dané

pozici

zodpovědnost

bezúhonnost

flexibilita