PopisNáplň práce:
technologická příprava výroby; kontrola kvality oděvů a tisku; běžná údržba strojů; vedení dokumentace.

Požadujeme:
zručnost; je kladen důraz na pečlivost a kvalitu práce; praxe v oděvnám oboru není podmínkou, ale výhodou
Pozn.: práce převážně "ve stoje"

Nabízíme:
Stravování na pracovišti, kantýna, možnost prodloužení pracovního poměru, benefitní program, zvýhodněné volání přes T-mobile, sleva na firemní produkty

Zájemci se mohou hlásit - na personálním odd. firmy (vyřizuje Blanka Benešová):
- telefonicky (07,00 - 15,00hod.) na čísle: 581 698 365
- e-mailem na adrese: bbenes@krok-hranice.cz
- osobně (07,00 - 15,00hod) na pracovišti: KROK CZ, v.o.s., Tovární ul. (bez č.p.), 753 01 Hranice 1

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně18470 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

KROK CZ, v.o.s.
  • KROK CZ, v.o.s.
  • Kontakt : Blanka Benešová
  • Telefon : +420 581 698 365
  • Adresa : Komenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

1500hod

pracovišti

práce

náplň

odd

program

zvýhodněné

volání

tmobile

sleva