PopisNástup možný IHNED. Pracovní směny 12 hodin.

Náplň práce:
pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu; spolupráce při zadržování osob páchajících trestnou činnost

Požadavky:
příjemné vystupování, trestní rejstřík bez záznamu, praxe výhodou není však podmínkou.

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; kariérní růst; možnost zprostředkování získání certifikátu strážného; možnost odměn

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz;
- telefonicky (po - pá 8,00 - 15,00 hod.) na čísle 606 333 112 - p. Pavla Liebertzová
Pro informování ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěBohemia Marten Plus s.r.o. - Penny Market, Lipník n. B., Hranická 1443, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou Mzda minimálně88 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Liebertzová
  • Telefon : +420 606 333 112
  • Adresa : Bohemia Marten Plus s.r.o. - Penny Market, Lipník n. B., Hranická 1443, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou

Klíčová slova

možnost

hod

zprostředkování

získání

certifikátu

strážného

odměnzájemci

hlásit

zasláním

životopisu