PopisSvůj aktuální životopis zašlete na e-mail:avismarketing@oikos.cz, proběhne výběrové řízení. Více info na tel: 777 810 365.

Náplň práce:
Prodej barev a dekorativních materiálů, obchodní komunikace se zákazníky, zpracování dotazů a poptávek, tvorba cenových nabídek. Nemusíte být z oboru, odborné proškolení zajistíme.

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti
- odborné proškolení
- perspektivní práci
- profesní růst
- nástup možný ihned nebo dle domluvy

Požadujeme:
- příjemné vystupování, komunikativnost
- samostatnost, spolehlivost
- bydliště v regionu Plzeň
- práce s PC ( Word, Excel, Outlook, internet)
- řidičský průkaz sk. B,
- středoškolské vzdělání
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAVIS COLOR s.r.o., Plzeň, Štefánikova 1264/14, Černice, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

AVIS COLOR s.r.o.
  • AVIS COLOR s.r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • Adresa : AVIS COLOR s.r.o., Plzeň, Štefánikova 1264/14, Černice, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

odborné

aktuální

vystupování

proškolení

perspektivní

práci

profesní

růst

nástup

možný