PopisSTAVEBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
Náplň práce:
Zateplování panelového domu
1.fáze: Oblepování okenic, balkonových dveří, demontáž parapetu
2.fáze: Zateplování pomocí sádrokartonů v interiéru.

Požadavky:
Zkušenost se stavebními prácemi, spolehlivost. Bonusy po dokočení projektu, možnost navázání dlouhodobé spolupráce na jiných projektech. Možnost zprostředkování ubytování- svoz zajištěn z Hradce Králové.
Místo je vhodné pro občany EU i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Kontakt: osobně Třída ČSA 287, Hradec Králové, telefonicky 8:00-17:00, e-mailem. v.doychak@gmail.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěWOOLY CONNECT s.r.o. pracoviště, U Cihelny 615, 507 32 Kopidlno Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-29T01:57:43

Společnost

WOOLY CONNECT s.r.o.
  • WOOLY CONNECT s.r.o.
  • Kontakt : Vladyslava Doychak
  • Telefon : +420 776 639 180
  • Adresa : WOOLY CONNECT s.r.o. pracoviště, U Cihelny 615, 507 32 Kopidlno

Klíčová slova

možnost

stavební

občany

projektech

zprostředkování

ubytování

svoz

zajištěn

hradce

králové místo