PopisMVP: Praha, území ČR
Kontakt: Bébrová Dana, e-mail: bebrovad@eltodo.cz zaslat aktuální životopis
Náplň práce: Provádění stavebních průrazů, montáží kabelových tras, pokládky kabeláže, Spolupráce při měření uložené kabeláže, Označování kabeláže identifikačními štítky, Provádění požárních ucpávek. Provádění úklidu a úpravy terénu.

Požadavky: elektrotechnické vzdělání, vyhláška 50 §5 - oboje výhodou, znalost českého jazyka (úroveň nejméně A2 - výhodou
Výhody:
5 týdnů dovolené, ubytování na zakázkách zdarma, levnější tarif od mobilního operátora
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěELTODO a.s. Praha, Praha 4 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T15:26:06

Společnost

ELTODO a.s.
  • ELTODO a.s.
  • Kontakt : Dana Bébrová
  • Telefon : +420 720 936 983
  • E-mail : bebrovad@eltodo.cz
  • Adresa : ELTODO a.s. Praha, Praha 4

Klíčová slova

kabeláže

provádění

mvp

jazyka

terénupožadavky

elektrotechnické

vzdělání

vyhláška

oboje

výhodou