PopisNástup dle dohody
Náplň práce: koordinátor VIP zakázek vč. jejich vyhledávání, návrhu technického řešení, nasmlouvání obchodních podmínek a ceny, vyhledání a rozšíření zákazníků, jednání s investory, architekty, klienty, motivace obchodního týmu, dotahovač velkých zakázek (zasmluvňování), odpovědnost za ekonomický výsledek, koordinátor prací, tvorba a dodržování plánů, mzda závislá na ekonomickém výsledku

Požadujeme: VŠ popř. SŠ technického směru, praxe 2 roky na obdobné pozici, právní minimum, znalost stavebního trhu, komunikativnost, asertivnita, přirozená autorita, bezúhonnost, ŘP skup. B, reprezentativní vystupování
Stabilní rodinná firma, tento rok 25 let existence, zajímavé zakázky, příjemný kolektiv, firemní automobil i k soukr. užívání, mobil, notebook, podpora vašich zajímavých nápadů

V případě zájmu zaslat životopis na: kariera@geusokna.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGeus okna a.s. 001, Jankovcova 3240, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně55000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

Geus okna a.s.
  • Geus okna a.s.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • Telefon : hochova@geusokna.cz
  • Adresa : Geus okna a.s. 001, Jankovcova 3240, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

zakázek

koordinátor

technického

nástup

bezúhonnost

rok

firma

rodinná

vystupování stabilní

reprezentativní