PopisMísto výkonu práce: Jaklovecká 1379/9, 710 00 Ostrava - Slezská Ostrava
Pro bližší informace se nám neváhejte ozvat, budeme se těšit na případnou spolupráci!
Email pro zasílání životopisů - kariera@data-servis.eu, do předmětu napište o jakou pozici se jedná. Data Servis - informace s.r.o. www.data-servis.eu

Společnost Data Servis - informace s.r.o. se sídlem v Ostravě a s dlouholetou zkušeností v oblasti průzkumů trhu hledá vhodného kandidáta na pozici Manažer/ka tazatelské sítě pro Českou a Slovenskou republiku

Náplň práce:
-Vedení, rozvoj a školení týmu externích pracovníků (zadávání úkolů a kontrola práce, termínů)
-Spolehlivost a odpovědnost za zajištění realizace projektu (komunikace a dohled nad průběhem realizace, hodnocení, motivace a odměňování týmu)
-Nábor nových spolupracovníků - vyhledávání, inzerce, vedení vstupních rozhovorů
-Flexibilní zajištění zázemí pro externí pracovníky (administrace projektu, komunikaci přes online, telefon)

Koho chceme:
-pracovitého kolegu/ kolegyni, který rád komunikuje a má zkušeností s řízením lidí
-nevadí mu řešení různých situací, rád se učí se novým věcem a chce využít své dosavadní zkušeností a praxi

Co nabízíme:
-zázemí stabilní společnosti a přátelský tým
-sídlo v příjemné a klidné lokalitě Slezské Ostravy dostupné MHD i s možnosti parkování
-osobní zaškolení a individuální profesní koučing
-odměnu odpovídající výkonu
-možnost osobního růstu, další vzdělávání, podpora a rozvoj osobních znalostí a dovedností
-nástup dle dohody

Své nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: kariera@data-servis.eu do předmětu zprávy uveďte "Manažer tazatelské sítě". Prosím nevolat, nenavštěvovat. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče/ky budeme kontaktovat.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, možnost stravování přímo na pracovišti, pravidelné prémie a odměny, firemní akce, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova (home office), občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sport, volný čas, zdravotní volno aj. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěData Servis - informace s.r.o.;, Jaklovecká 1379/9, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Data Servis - informace s.r.o.
  • Data Servis - informace s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Mecnerová
  • E-mail : kariera@data-servis.eu
  • Adresa : Data Servis - informace s.r.o.;, Jaklovecká 1379/9, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

Klíčová slova

vašich

práce

osobních

zkušeností

informace

projektu

pracovišti

sro

servis

data