PopisHledáme do našeho týmu nového kolegu/novou kolegyni:
Jaká bude Vaše náplň práce?
* Vedení menšího týmu oddělení kvality
* Sběr dat, reporting, vytváření přehledů
* Spolupráce s jinými odděleními,
* Komunikace s dodavateli a zákazníky kvůli schvalování nových materiálů
* Kontrola interních procesů/5S
Co byste měl/-a mít?
* Bakalářský titul
* Dobrou obchodní etiku
* Zkušenosti v oblasti kvality a výrobních procesů
* Pokročilou znalost angličtiny a češtiny (denní využití)
* Dobrou znalost MS Excel
* Dobré komunikační schopnosti
* Ochotu se učit
Co můžeme nabídnout?
* Dobré finanční ohodnocení
* Využití a prohlubování Vašich zkušeností
* Práce v přátelském kolektivu
* Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenky po odpracování půl roku, káva/čaj k dispozici na pracovišti, hrazené jazykové kurzy, vánoční firemní večírek)
Životopisy v českém i anglickém jazyce zasílat na adresu: lucie_musialova@gemteks.com, marketa_kropikova@gemteks.com a jess_mo@gemteks.com.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGemtek.CZ, s.r.o. [330], Chebská 555/7, 32200 Plzeň 22 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-28T01:53:40

Společnost

Gemtek.CZ, s.r.o.
  • Gemtek.CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Jess Mo
  • Telefon : +420 377 321 681
  • Adresa : Gemtek.CZ, s.r.o. [330], Chebská 555/7, 32200 Plzeň 22

Klíčová slova

dobré

dobrou

týmu

znalost

dovolené

týdnů

benefity

zaměstnanecké

kolektivu

přátelském