PopisNáplň práce: práce s klienty a projektovými manažery se zaměřením na jazykové vzdělávání, sjednávání firemního vzdělávání pro významné klienty po celé ČR
- smysluplná práce v příjemném kolektivu
Požadujeme: znalost práce na PC - úroveň "běžný uživatel" (word, excel, internet), zkušenost s prací v kanceláři, dodržování termínů a zadání zakázek
sjednávání schůzek po telefonu, spolehlivost, pečlivost, vhodné a reprezentativní vystupování
ochotu se dále vzdělávat
Nabízíme: HPP - pracovní doba 8:00 - 16:30, popř. dle domluvy, notebook, mobilní telefon, jazykové kurzy, stravenky
Místo vhodné pro OZZ.
Místo výkonu práce: Zlín
Pokud Vás zaujala tato příležitost, zašlete nám CV na email: jobs.trelaso@gmail.com
Vyhrazujeme si neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují výše uvedené požadavky.
Více informací o naší společnosti na www.trendls.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMgr. Pavel Knot - Zlín, Vodní 1972, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně90 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-03T02:17:31

Společnost

Mgr. Pavel Knot
  • Mgr. Pavel Knot
  • Kontakt : Mgr. Pavel Knot
  • Telefon : +420 608 938 936
  • Adresa : Mgr. Pavel Knot - Zlín, Vodní 1972, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

vhodné

klienty

jazykové

vzdělávání

domluvy

kurzy

telefon

mobilní

notebook