PopisMísto výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 158 00, Bucharova č.p. 1423/6
Kontakt: Ralev Todor, e-mail: nabory@cofidis.cz
BRIGÁDA-Komunikace na zákaznické lince
Komunikujete rádi s klienty po telefonu? Staňte se členem našeho týmu v Zákaznickém oddělení. Hledáme brigádníky na pozici Telefonní operátor do oddělení Zákaznického servisu. Získejte cenné pracovní zkušenosti. Naučíme Vás komunikovat, vyjednávat a argumentovat. Vaším úkolem bude komunikace s našimi klienty. Pracovní doba je od PO-NE od 08:00-20:00 h, možnost plánování 4,6 a 8 hodinových směn. Plánování směn bude dle domluvy se Supervizorem a také dle objemu práce. Hledáme motivované a flexibilní brigádníky na dlouhodobou spolupráci.
Pracovní náplň
" Telefonní komunikace s klienty a našimi obchodními partnery
" Zodpovídání veškerých otázek a pomoc našim klientům a partnerům s řešením jakéhokoli problému
" Práce s tabulkou v Excelu
" Práce s interní databází
" Zapisovat do poznámek výsledek hovoru
" Administrativa - skenování, kopírování, kompletace smluv
Požadujeme
" SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
" Zkušenost s komunikací s klientem po telefonu (např. call centrum) VÝHODOU
" Dobré komunikační dovednosti
" Pozitivní přístup a odolnost vůči stresu
" Časovou flexibilitu
Nabízíme
" Zázemí silné mezinárodní společnosti
" Možnost seberealizace
" Možnost kariérního růstu
" Možnost získání pracovních zkušeností
" Příjemnou atmosféru v profesionálním pracovním prostředí
" Odpovídající platové ohodnocení 100,-/hodina + pravidelný měsíční bonus
" Dohoda o provedení práce na 300h do vyčerpání a při oboustranné spokojenosti se spolupráce prodlužuje na základě Dohody o provedení činnosti (20h/týden).
" 8 000,- Kč za přivedení nového kolegy
" Pitný režim na pracovišti
" Firemní akce
Ostatní informace
" Místo výkonu práce: Praha 5- Nové Butovice
" Nástup: Ihned

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBucharova 1423/6, Stodůlky, 158 00 Praha 58 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2017-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-11-03T02:05:56

Společnost

COFIDIS s.r.o.
  • COFIDIS s.r.o.
  • Kontakt : Todor Ralev
  • E-mail : nabory@cofidis.cz
  • Adresa : Bucharova 1423/6, Stodůlky, 158 00 Praha 58

Klíčová slova

práce

praha

klienty

našimi

brigádníky

oddělení

provedení

telefonu

pracovní

hledáme