PopisMísto výkonu práce: Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: tel.: 326 700 546 (8-16 hod., po-pá), e-mail: afd@afd.cz

Náplň práce:
- Clay modelování exteriérových a interiérových modelů
- Fóliování modelů
- Příprava modelů na prezentace
- Sestavování vkládaných dílů a jejich instalace do clay modelů, tejpování
- Ustalování clay modelů na modelovací desku

Požadujeme:
- Vzdělání v oblasti designu
- Zkušenosti s clay modelováním
- Znalosti designového procesu a stavby designových modelů
- AJ na komunikativní úrovni výhodou
- Spolehlivost, flexibilitu, pečlivost
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAUFEER DESIGN, s.r.o.- pracoviště MB, Mladá Boleslav Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

AUFEER DESIGN, s.r.o.
  • AUFEER DESIGN, s.r.o.
  • Kontakt : Katarína Planá
  • Telefon : +420 326 700 546
  • Adresa : AUFEER DESIGN, s.r.o.- pracoviště MB, Mladá Boleslav

Klíčová slova

clay

modelů

modelů

znalosti

modelovací

deskupožadujeme

vzdělání

oblasti

designu