PopisMísto výkonu práce: Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: tel.: 739 380 724 (8-16 hod., po-pá), e-mail: katarina.plana@afd.cz

Náplň práce
- Realizace a zavádění projektů v oblasti automotive
- Realizace technologických zařízení
- Příprava a plánování technologie
- Práce v programu AutoCad
- Termínové plánování MS projektu

Požadujeme
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření
- Znalost SW - AutoCad, Catia, Microstation
- Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- Znalost dalších cizích jazyků - anglický jazyk komunikativně, německý jazyk výhodou
- Zkušenosti s plánováním logistiky v automobilovém průmyslu
- Zodpovědnost, pracovitost, týmový duch

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na ŽP a PP, příspěvek na jazykovou výuku aj.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAUFEER TOOLS, s.r.o.- pracoviště MB, Mladá Boleslav Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-04T15:02:31

Společnost

AUFEER TOOLS, s.r.o.
  • AUFEER TOOLS, s.r.o.
  • Kontakt : Katarína Planá
  • Telefon : +420 739 380 724
  • E-mail : katarina.plana@afd.cz
  • Adresa : AUFEER TOOLS, s.r.o.- pracoviště MB, Mladá Boleslav

Klíčová slova

znalost

realizace

práce

příspěvek

plánování

jazyk

místo

výhodou

německý

komunikativně