PopisMísto výkonu práce: Předlická 460/22, Ústí nad Labem.
Náplň práce: posuzování proveditelnosti výrobních projektů, spolupráce při návrhu silikonových forem (úprava dat), příprava dat pro výrobu a technická podpora výrobním oddělením, (jedná se o výrobu plastových dílů v malých sériích technologií vákuového lití).
Požadujeme: Práce v CAD softwaru (ProE, Solidworks, Inventror, NX, CATIA), Anglický jazyk na komunikativní úrovni, výhodou ale ne podmínkou je praxe v oboru designu forem, praxe v automobilovém průmyslu nebo konstruktérství, pozice je vhodná i pro absolventy technických škol.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti v ČR od roku 2004, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, jazykové kurzy a další vzdělávání hrazené firmou, benefitní program - 500Kč/měsíc na sport, kulturu, zdraví, stravenky v hodnotě 80Kč, práci v malém kolektivu
Kontakt: telefonicky: 474 720 005 po - pá: 8:00 -15:30 hodin paní Šrámková, e-mailem: darina.sramkova@materialise.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPředlická č.p. 460/22, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

Materialise s.r.o.
  • Materialise s.r.o.
  • Kontakt : Darina Šrámková
  • Telefon : +420 474 720 005,724 322 030
  • Adresa : Předlická č.p. 460/22, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

práce

praxe

forem

výrobu

dat

kurzy

jazykové

neurčitou

dobu

smlouvu