PopisPrvní kontakt e-mailem: vitezslav.resatko@mann-hummel.com
NÁPLŇ PRÁCE:
Potvrzení správnosti informací na zákaznické objednávce / Confirm order details with customer
Zpracování cenových rozdílů / Manage price dispute (e.g. price deviation)
Vystavování dobropisů / Issue credit
Správa zákaznických portálů / Manage customer portals
Manuální zadávání objednávek do SAPu / Manual order entry
Monitorování a zpracování EDI objednávek, faktur po splatnosti / Monitor and resolve of EDI orders/
Potvrzování objednávek zákazníkovi / Send order confirmation to customer
Porvzování výjímek v objednávkach/Manage Order Exceptions
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Aktivní znalost francouzského jazyka (min. B2/C1) / Good knowledge of French language (B2/C1)
Aktivní znalost anglického jazyka (min. B2) / Good knowledge of English language (B2)
Výhodou znalost italského nebo španělského jazyka na komunikativní úrovni / Knowledge of Italian or Spanish language on communicative level is advantage
Znalost systému SAP výhodou / Knowledge of SAP system is advantage
Výborné komunikační a organizační dovednosti / Good communication and organizational skills
Pečlivost a důraz na detail / Focus on detail
MS Office, především MS Excel / MS Office, mainly MS Excel
Ochota cestovat / Willingness to travel
Řidičský průkaz sk. B / Driving license B
Zaměstnanecké výhody:
13./14./15. mzda
6 týdnů dovolené
Možnost Home Office
Podpora jazykového vzdělávání
Flexibilní formy práce (pružná pracovní doba)
Nadstandartní systém vzdělávání
Věrnostní bonus již po prvním odpracovaném roce

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMANN + HUMMEL Service s.r.o.- Brno, Technická 2851/15, Královo Pole, 616 00 Brno 16 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

MANN + HUMMEL Service s.r.o.
  • MANN + HUMMEL Service s.r.o.
  • Kontakt : Mgr. Vítězslav Řešátko
  • Telefon : +420 739 522 094
  • Adresa : MANN + HUMMEL Service s.r.o.- Brno, Technická 2851/15, Královo Pole, 616 00 Brno 16

Klíčová slova

order

knowledge

good

objednávek

znalost

jazyka

language

edi

and

office