Popismísto výkonu práce: Praha
kontakt: Markova Veronika, e-mail: Veronika.markova@sap.com

Popis pozice:
Na pozici Finance Operations Specialist získáte možnost budovat svoji profesi v oblasti podpory obchodního oddělení a schvalování obchodních ujednání. Stejně tak tato role nabízí mnoho příležitostí k rozvoji dalších dovedností a kompetencí, které Vám pomohou formovat Vaši budoucí kariérní dráhu.
Náplň práce:
o Schvalování a kontrola obchodních ujednání
o Vytváření potřebných dokumentů ke schválenému ujednání
o Komunikace s pobočkami ve svěřené zemi
o Reporting
Požadujeme:
o Vzdělání v oblasti práva či financí (SŠ/VŠ) výhodou
o Angličtina na pokročilé úrovni
o Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
o Schopnost pracovat samostatně i v týmu v mezinárodním prostředí
o Odolnost vůči stresu

Výhodou:
o Znalost dalšího cizího jazyka
o Zkušenost z oblasti účetnictví, mezinárodní společnosti nebo sdíleného centra
o Znalost systému SAP
Nabízíme:
o Pestrou a zajímavou práci v dynamickém kolektivu
o Možnost profesního růstu
o Možnosti navazujícího vzdělávání
o Příjemné pracovní podmínky
o Práce v mezinárodním prostředí
o Denní využití SAP software
o Spolupráce na interních projektech

- Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSAP Services s.r.o. - Praha, Praha Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně41000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-21T01:13:41

Společnost

SAP Services s.r.o.
  • SAP Services s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Markova
  • E-mail : Veronika.markova@sap.com
  • Adresa : SAP Services s.r.o. - Praha, Praha

Klíčová slova

oblasti

znalost

schvalování

možnost

práce

obchodních

mezinárodním

prostředí o

ujednání o

sdíleného