PopisKontaktní osoba a tel.: ŠUCHMANOVÁ Ljuba MUDr., tel.: 371 408 202, e-mail: ljuba.suchmanova@zuusti.cz
Náplň práce:
Diagnostická činnost v oboru lékařské mikrobiologie
Podílení se na vývoji, ověřování, přípravě a aplikaci metodik pro laboratorní analýzy
Požadujeme:
VŠ v oboru Všeobecného lékařství
Atestace v oboru Lékařské mikrobiologie se specializační způsobilostí
Zdravotní způsobilost
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme:
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Práce na plný úvazek na akreditovaném pracovišti
Jednosměnný provoz, pružná pracovní doba
Zajímavé platové ohodnocení
Možnost celoživotního vzdělávání
Nabízíme:
6 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců.
Nástup možný ihned. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, Plzeň, 17. listopadu 1926/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T10:59:36

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Ljuba Šuchmanová
  • Telefon : +420 371 408 202
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, Plzeň, 17. listopadu 1926/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

oboru

dobu

lékařské

určitou

doba zajímavé

možným

následným

prodloužením práce

plný

úvazek