PopisPro významnou společnost, výrobní podnik v Kaplici, přijmeme zaměstnance na pozici Konstruktér/technolog.

Náplň práce:
- vytváření technologických postupů
- řešení výkresové dokumentace
- 3D modelování nových produktů pro zákazníka
- návrh svařovacích přípravků a nástrojů

Požadujeme:
- vzdělání SŠ nebo VŠ (výhodou) technického směru s praxí v oboru (obor strojírenství, automobilový průmysl)
- znalost NJ slovem i písmem (AJ výhodou)
- znalost práce v programu NX8 výhodou

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v perspektivní firmě
- jednosměnný provoz
- možnost profesního růstu formou dalšího vzdělávání
- platové ohodnocení dle praxe
- výhodné zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, příspěvek na firemní stravování a další zaměstnanecké bonusy

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na email: cvcb@bohemia-manscraft.cz , do předmětu zprávy prosíme uvádět: Konstrukter,technolog. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBohemia Manscraft, spol. s r.o. - Kaplice, Kaplice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavlína Morávková
  • Telefon : +420 608 822 658
  • Adresa : Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - Kaplice, Kaplice

Klíčová slova

znalost

zaměstnanecké

prosíme

významnou

možnost

vzdělávání

dalšího

formou

růstu

profesního