PopisVyrábíme kabelové svazky pro automobilový průmysl /nákladní vozy, bagry, jeřáby/.
Jedná se převážně o kusovou výrobu, tedy ruční práci.

Náplň práce: 80% - zpracování výrobní dokumentace CAD, vyhotovení CAD výkresů a kusovníků
20% - práce v SAP, optimalizace výrobního toku na pracovišti a zpracování v interním
systému, koordinace technických změn

Požadujeme: komunikativní NJ a základní znalost CAD programu podmínkou,
znalost SAP /ERP/ a zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

1 směna, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, stravenky, dovolená 20-25 dnů, ostatní firemní benefity

kontakt- telefonicky, e-mailem, osobně denně Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNeumatic cz, s.r.o. Bělá, Bělá 116, Mírová pod Kozákovem, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně33000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

neumatic cz, s.r.o.
  • neumatic cz, s.r.o.
  • Kontakt : Popelková
  • Telefon : +420 484 840 442
  • E-mail : gabriela.popelkova@leoni.com
  • Adresa : Neumatic cz, s.r.o. Bělá, Bělá 116, Mírová pod Kozákovem, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

cad

sap

zpracování

práce

pracovní

znalost

programu

podmínkouznalost

erpa