PopisNáplň práce:
• Tvorba technologických postupů
• Stanovení normy spotřeby času práce
• Optimalizace technologických postupů za účelem snižování nákladů
• Optimalizace a tvorba CNC programů (HEIDENHAIN, SIEMENS, FANUC, CAD/CAM – CREO
• Jednání se zákazníky ohledně technických podmínek, kalkulace zakázek kooperace
• Specifikace nových nástrojů a zařízení
• Spolupráce na projektech v oblasti konstrukce
• Konstrukce jednoduchých přípravků
Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání – strojírenství
• Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti konstrukce
• Zkušenosti v oblasti technické přípravy výroby
• Znalost programování CNC strojů - frézovací centra, soustruhy
• Organizační schopnosti, aktivní přístup k práci
Nabízíme:
• Zajímavé platové ohodnocení
• Stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu
• Spolupráce na zajímavých a jedinečných projektech
• Týden dovolené navíc
• závodní stravování
• Firemní společenské akce
• Přátelský pracovní kolektiv a další benefity
• Místo pracoviště: Adamov, Jihomoravský kraj Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAdamov 496, 679 04 Adamov 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T16:46:36

Společnost

Adast Systems, a.s.
  • Adast Systems, a.s.
  • Kontakt : Aneta Váradiová
  • Telefon : +420 516 519 201,737 217 745
  • Adresa : Adamov 496, 679 04 Adamov 1

Klíčová slova

oblasti

konstrukce

tvorba

technologických

práce

zkušenosti

optimalizace

spolupráce

cnc