PopisELEKTRONICI - SERVISNÍ TECHNICI
POŽADUJEME: ŘP-B, vyhl. 50/78 Sb., praxe v elektrotechnice a opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroje, IT - výhodou), znalost práce na PC, aktivní znalost AJ/NJ výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika a opravy elektrických zařízení (obráběcí stroje, NC a CNC stroje), modernizace elektrických zařízení (návrhy řešení, programování PLC).
NABÍZÍME: možnost profesního a odborného růstu, perspektivní a zajímavá práce, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravné.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 603 486 739 nebo e-mailem: alsymon@alsymon.cz.
ov. 23.4. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěALSYMON s.r.o. 01, Jiráskova 1326, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

ALSYMON, s.r.o.
  • ALSYMON, s.r.o.
  • Kontakt : Milan Mareček
  • Telefon : +420 603 486 739
  • E-mail : alsymon@alsymon.cz
  • Adresa : ALSYMON s.r.o. 01, Jiráskova 1326, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

stroje

práce

příspěvek

elektrických

znalost

cnc

zařízení

pojištění

růstu

programování