PopisVHODNÁ BRIGÁDA PRO UCHAZEČE, KTEŘÍ MAJÍ NĚKOLIK DNŮ VOLNA V TÝDNU A CHTĚJÍ SI PŘIVYDĚLAT PESTROU PRACÍ.

PRO STUDENTY NABÍZÍME CELOROČNÍ SPOLUPRÁCI:
- v průběhu roku Dohoda o provedení práce
- o prázdninách hlavní pracovní poměr

Pracovní náplň: sečení trávníků, venkovní úklidové práce, pomocné práce při stavebních úpravách.

Požadavky: zdravotní způsobilost, fyzickou zdatnost, minimálně nižší střední odborné vzdělání, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce.

Zaměstnavatel nabízí: přivýdělek na Dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou nebo na Dohodu o provedení práce s pracovní dobou v rozmezí 06:30 hod. - 15:00 hod., zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti, podnikové stravování od 30,- Kč, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké benefity: půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů na http://wimex.eu/domu/kariera/ Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBroumovská 72, Babí, 547 01 Náchod 1 Mzda minimálně108 Kč Nastoupit od2019-05-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T14:37:21

Společnost

Logistik Center s.r.o.
  • Logistik Center s.r.o.
  • Kontakt : Simona Vajsarová
  • E-mail : zamestnani@wimex.eu
  • Adresa : Broumovská 72, Babí, 547 01 Náchod 1

Klíčová slova

práce

pracovní

dohodu

zaměstnance

hod

provedení

firemní

komplexní

kolektiv

přátelský