PopisNáplň práce: evidence provozní dokumentace vozidel, zajišťování provozuschopnosti a hospodárného využití dopravních prostředků, sledování plynulého zásobování všemi druhy energie, prohlídky energetických zařízení, zajišťování provozuchopnosti výrobních, provozních, technologických zařízení a budov. Zajišťování náhradních dílů, zařazování majetku do evidence, silniční daň, evidence měřidel a kalibrace.

Požadujeme: SŠ/ VŠ vzdělání technického směru, schopnost jednat s lidmi, samostatnost, odpovědnost, ŘP sk. B.

Nástup: únor 2019

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na výše uvedenou adresu, k rukám Ing. Váňové. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřemešnická 818, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně37000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-21T02:13:53

Společnost

Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • Kontakt : Iva Váňová
  • Telefon : +420 565 301 811
  • Adresa : Křemešnická 818, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

zajišťování

evidence

zařízení

náplň

bnástup

měřidel

kalibracepožadujeme

vzdělání

technického

směru