PopisKontakt: pí Rotari Světlana, e-mail: svetlana.rotari@royalregent.cz
Zaslat životopis na uvedený e-mail.

Hotel Royal Regent v centru KV přijme pro balneoprovoz pracovníka na pozici Spa assistant.

Požadujeme odpovídající vzdělání, trestní bezúhonnost, flexibilitu, profesionální přístup a znalost RJ na komunikativní úrovni. Znalost dalších jazyků je výhodou. Znalost provádění procedur.
Náplň práce: administrativní práce, objednávky, časování procedur
Nabízíme práci v příjemném kolektivu se zajímavými benefity - prémie stanovené vnitřním předpisem, stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturní akce a další.
Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení.
Pracovní doba: 7:30 - 19:30 hod.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTurnusové služby PracovištěINTER spa service s.r.o. - Hotel St. Joseph Royal Regent - 001, Zahradní 2125/7, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-18T02:15:21

Společnost

INTER spa service s.r.o.
  • INTER spa service s.r.o.
  • Kontakt : Světlana Rotari
  • Telefon : +420 353 363 134
  • Adresa : INTER spa service s.r.o. - Hotel St. Joseph Royal Regent - 001, Zahradní 2125/7, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

znalost

příspěvek

práce

kontakt

vnitřním

objednávky

časování

procedurnabízíme

práci

příjemném