PopisMísto výkou práce: Petruškova 2936/6, 700 30 Ostrava
Kontakt osobně v pracovních dnech v době od 8 do 14 hod. nebo telefonicky, příp. e-mailem.

Náplň práce
-Poskytování přímé obslužné péče;
-Naplňování potřeb seniorů v činnostech, které již nedokáží sami vykonat;
-Poskytování podpory při vykonávání běžných denních činností (osobní hygiena, koupání, oblékání, podávání stravy a tekutin;
-Podpora seniorů ve společenském kontaktu;

Požadujeme:
Základní nebo střední vzdělání, absolvování kvalifikačního kurzu pracovníka v soc. službách (kurz je možno absolvovat i po nástupu do pracovního poměru).

Další požadavky:
-Lidskost, loajalita, empatie a schopnost přizpůsobit se změnám,
-Zdravotní způsobilost, fyzická a psychická odolnost,
-Trestní bezúhonnost

Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 4. platová třída, možnost postupu po zapracování do 5. platové třídy jako "klíčový pracovník".

Benefity: čerpání z FKSP ve výši 3000,- ročně, po dvou letech trvání pracovního poměru 5.400,- Kč ročně (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, dětské tábory), oběd za cenu 24,- Kč, dodatkovou dovolenou (30 dní dovolené), další vzdělávání a rozvoj, stabilní a smysluplnou práci Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDomov Korýtko, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace, Petruškova 2936/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně18450 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Domov Korýtko, příspěvková organizace
  • Domov Korýtko, příspěvková organizace
  • Kontakt : Viera Konderlová
  • Telefon : +420 596 761 651
  • E-mail : volnamista@domovkorytko.cz
  • Adresa : Domov Korýtko, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace, Petruškova 2936/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

ročně

pracovního

příspěvek

dovolenou

seniorů

třída

pracovníkquotbenefity

quotklíčový

třídy